More Website Templates @ TemplateMonster.com - January28, 2013!

Brány – pre domácnosť

Čo Vám ponúka Bestlamel?

 • Kvalita

Na výrobu brán používame najkvalitnejšie materiály, či už sú to samotné panely dovážané z Talianska, vysokoúčinné motory, alebo koľajnicové štruktúry z galvanizovanej ocele

 • Bezpečnosť

Pretože bezpečnost’ Vašich blízkych a Vášho domova je dôležitá aj pre nás, naším hlavným cieľom je túto bezpečnosť zachovať, ba dokonca zdokonaliť ju. Príspievame k tomu bránami odolnými voči vlámaniu, protipádovou ochranou, funkciou na detekciu prekážok , ochrancu proti privretiu prstov a ďalšími užitočnými vlastnosťami…

 • Priaznivá cena

Počas našej viacročnej existencie sme vytvorili kvalitnú siet’ dodávateľov. Zaviedli sme vlastnú výrobu motorov, navyše práca nášho profesionálneho timu odbornikov Vám zaručuje spokojnosť nielen v oblasti kvality. ale aj vo vynikajúcich cenových reláciách.

 • Individuálne dimenzovanie

Obrovské výhoda našich sekčných garážových brán Bestlamel oproti konkurencii je, že sa špecializujeme na výrobu brán individuálnych velkosti. Garážová brána Vašich snov odteraz nie je limitovaná rozmermi.

1

KVALITA NA CELY ZIVOT…

 • O našich paneloch

Naše sendvičovo zostrojené panelov sa skladajú z 40 mm hrubej polyuretánovej izolácie, ktorá je pokrytá 0,5 mm ocel’ovým plechom. Použitý polyuretán neobsahuje žiadne freóny, ani iné škodlivé látky, vďaka Čomu z nich budete mať pôžitok po celý život.

 • Izolácia a vzduchotesnosť

Oceľové plechy v paneloch sa navzájom nedotýkajú, takže po ich stretnutí medzi nimi nevzniká tepelný most. Vďaka samotnému zloženiu a vytvoreniu, konečnej tepelnej priepustnosti na povrchu je 0,5W/m2K.

Materiál polyuretánu s uzavretými bunkami, okrem toho spojenie panelov a vhodné tesnenie ich spodnej časti umožňuje, aby panely odolali prachu, pare, parazitom pričom vynikajúco eliminujú aj vlhkosť.

 • Povrchová úprava a farby

Galvanizovaný oceľový plášť panelov je pokrytý dvomi vrstvami farby. Prvá vrstva je Špeciálna základná farba, druhá je polyesterová vrchná farba. Okrem štandardnej bielej nájdete v našej ponuke nasledovné farebné prevedenia: zlatý dub, mahagón a orech.V prípade, že si neviete vybrať, máme pre vás v ponuke individuálne voliteľné farby z plnej škály farieb RAL

Ďalším dôležitým faktorom je samotný vzor panelu, ktorý podľa našej ponuky môže byť kazetový, lamelový (Široká alebo úzka Iamela).Pre nás je dôležité, aby boli naše brány príjemné už na prvý pohľad, preto ponúkame okrem hladkého povrchu aj povrch s imitáciou kože, alebo dreva.

2

ZODPOVEDNÉ MYSLENIE

 • Úspora miesta

Výhodou sekčných garážových brán je, že môžete maximalizovať vnútorný priestor Vašej garáže, keďže na vnútornej stene brána zaberá iba 5 cm z dĺžky Vašej garáže. Ďalšou výhodou je minimálny priestor pre fungovanie brány, nakolko horná časť je iba sedem centimetrov od otvoru brány po strop.

 • Bezpečnosť vonku, i vo vnútri

O ochranu Vašich najbližších dbajú naše brány nasledovnými vlastnosťami:

bezpečnostná poistka v prípade prasknutia pružiny, zabezpečenie proti pádu, ochrana proti privretiu prstov. Okrem toho už pri najmenšom odpore sa preruší pohyb brány, čím Vás uchráni pred prípadným zacviknutím.

Je dôležité spomenúť, že samozamykacia funkcia brány chráni proti vlámaníu, čím je vylúčená možnost’ preniknutia zvonka. V prípade výpadku elektrického prúdu je možné manipulovať bránou zvonka so špeciálnym odblokovacim zariadením a po potiahnutí šnúry núdzového odblokovania môžeme hýbať bránou aj zvnútra. V prípade manuálneho ovládania môžeme bránu uzamknúť špeciálnym zámkom. K tomu ponúkame uzamykací mechanizmus v čiernej a chrómovej farbe, ktoré ešte viacej vyzdvihnú estetickosť Vašej novej brány.

3

Štruktúrny opis

 • Koľajnicová štruktúra

Naša koľajnicová štruktúra je vyrobená z pozinkovanej ocele Iisovaním za studena, zosilnená po celej dlžke oceľovým nitovaním. Kvôli malému hornému inštalačnému priestoru horizontálne koľajnicové štruktúry sú vytvorené dvojmo. Pre urýchlenie montáže dostanú naši odbornici do rúk predvŕtané diely

 • Posilnenie

Velkosť brán značne ovplyvňuje ich výstuž. Vo všeobecnosti sú naše panely na súkromné použitie vybavené dvojvrstvovou ocel’ovou vložkou a priemyselné panely až trojvrstvovou, ktorá siaha po celej dĺžke panelu. Pri určitej velkosti [nad 4,7 m] však nestačia len oceľové vložky. V tom prípade je potrebná takzvaná Omega-oceľová výstuž, ktorá dokonale stabilizuje akúkoľvek priemyselnú alebo domácu bránu.

Pružinové hriadeľe, navijaky, závesy

V presnom fungovaní garážových brán Bestlamel hrajú významnú úlohu torzné pružiny. Tieto sú vyrobené pomocou počítačových programov na základe rozmerov daných brán. Ich priemerná životnosť je 15.000 cyklov otvárania bez zlomenia pružín. V plynulom pohybe zohráva významnú úlohu aj navijak, ktorý je dimenzovaný na veľkosť brány a vyrobený je z hlimkovej zliatiny. V základnej verzii je dostupný s klasickými skrutkami, ale máte možnosť volby upevnenia aj klinovou dráhou. Naše závesy sú taktiež vyhotovené z dvojmilimetrového galvanizovaného oceľového plechu, ktoré sú navrhnuté s ochranou proti privretiu prstov.

Torzná pružina je galvanizovaná dutá hriadel’, ktorá do šírky brány 3.000 mm pozostáva z jednej, v prípade väčšej šírky z dvoch častí, ktoré sú prepojené skrutkami pripevnenou spojkou. K torzným pružinám pripájajúce sa armatúry sú v základnej verzii dostupné so skrutkovým pripevnením. Obidve riešenia sú odporúčane v prípade väčšej záťaže brány.

Cieľom tesnenia na vymedzenie medzery je izolácia vlhkosti a tepla. Jeho materiálom je flexibilné gumové tesnenie pripevnené na tvrdý PVC proñl. Tento PVC proñl možno pripevnit’ na vertikálnu koľajnicovú konštrukciu. Pri použití ako horné tesnenie je ho možné pripevniť aj na zvláštny oceľový profil.

Valčeky sa pohybujú v pozinkovanom oceľovom profile a sú predmontované na špeciálne nitované železo. Pre zvýšenie účinnosti pri montáži obsahujú predvŕtania nutné k montovaníu, tak sa brána dá rýchlo a pevne pripojit’ k murivu. Pre obmedzené miesto hornej montážnej časti je koľajnicová konštrukcia dvojito vytvorená.

4

Vlastné veľkosti

„Nie brána určuje otvor”

Výhoda výrobného systému Bestlamel je, že konštrukciu brány môžeme prispôsobiť k existujúcemu otvoru, ale pri tom vieme produkovať aj najextrémnejšie veľkosti.

 • Ako to dokážeme?

Po obdržaní Vašej objednávky naší špecialisti nadimenzujú každý prvok Vašej brány. Od rezania vášho panela na mieru po jeho prípravu na inštaláciu. Torzné pružiny, koľajnicové štruktúry a navijaky budú kalibrované podľa danej velkosti a potom balené pre montáž. Ak žiadate inštalovanie vstupných brán alebo panoramatických okien, namodelujeme ich v našej továrni a tiež ich pribalíme, aby boli pripravené na montovanie.

Ďalšia výhoda technológie je, že montážny priestor ponúka tri možnosti:

Odporúčaný jednokol’ajový hardwaresystém v pripade, ked’ výška premostenia je viac, ako 35 cm.

V prípade štandardného hardaware-systému s manuálnym ovládaním je potrebný montážny priestor 20 cm, a v prípade motorového spracovania 23 cm.

Zadný koľajnicový systém s torznými pružinami poskytuje riešenie, ak vyššie uvedené velkosti pre vašu bránu nie sú dostatočné. Pri manuálnom prevedení je montážny priestor 7 cm, v prípade motorového spracovania 10 cm, ktorý určite umožňuje inštaláciu garážových brán vašich snov.

5

Dvere

Možnosťou namontovanim vstupných dverí nie je potrebné pre Vás otvárať garážovú bránu viackrát do dňa, pretože tieto budú zastava né do roviny panelov brány. Tieto dvere sa z bezpečnostných dôvodov otvárajú smerom von, doľava alebo doprava. Tiež môžete objednať okná ako doplnok, ako aj nizke či vysoké prahy. Dokonalú funkciu brány osobne zabezpečia naši kolegovia, a v priebehu montáže dôjde ku precíznej kontrole vo viacerých pozíciách brány.

Vstupné devere GoPremium:

Naše práce: